archiwum 2012-2021

„Świat Roślin Owadożernych” oczami Igi Klein

Dzielimy się z Wami dobrą nowiną. Nasza utalentowana uczestniczka Iga Klein do wielu zdobytych przez siebie nagród i medali dokłada następny sukces. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Świat Roślin Owadożernych” w Szczecinie Iga zdobyła III nagrodę. Jesteśmy dumni z naszej Igi, bo zauważona została pośród 6000 nadesłanych prac z całej Polski". Gratulujemy!

"Digi-Talenty Jesień 2021"

Lila Laskowska, uczestniczka rockowych warsztatów wokalnych w Pałacu Młodzieży, została laureatką 1. stopnia XX Międzynarodowego Konkursu "Digi-Talenty Jesień 2021" w kategorii wokalnej. Nauczycielem Lili jest pan Jarosław Pabijan. Gratulujemy! #digitalenty

Sukces zespołu tanecznego Amulet

W miniony weekend (5-7.11.2021) Zespół Taneczny Amulet prowadzony przez panią Annę Bebenow wziął udział w Mistrzostwach Polski WADF w Białych Błotach i zdobył III miejsce. Gratulujemy!

• Zdjęcie: 4.jpg
  • Zdjęcie: 1.jpg
  • Zdjęcie: 3.jpg
  • Zdjęcie: 5.jpg
  • Zdjęcie: 2.jpg

Medal dla Dziecięcej Akademii Sztuki na Międzynarodowym Konkursie Plastycznym w Japonii!

Nieprawdopodobne ale prawdziwe po raz kolejny Dziecięca Akademia Sztuki zdobyła uznanie  51 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego w Japonii. Na cieszący się wielką popularnością konkurs nadesłano w tym roku ponad 11 tysięcy prac z całego świata w tym 1791 z Polski. Uczęszczająca od 5 lat na zajęcia Dziecięcej Akademii Sztuki 8.letnia Iga Klein zdobyła brązowy medal w tym prestiżowym konkursie.  Radosna  nowina dotarła do nas już teraz, a na medal musimy poczekać aż trafi do nas z dalekiej Japonii. Dodajmy, że talent Igi został wyróżniony przez japońskich jurorów po raz drugi. Zdobyła ona już Międzynarodowe wyróżnienie w roku 2018. Praca na medal powstała pod kierunkiem Zofii Zaczek i Romany Krakowskiej.