archiwum 2012-2021

Medal dla Dziecięcej Akademii Sztuki na Międzynarodowym Konkursie Plastycznym w Japonii!

Nieprawdopodobne ale prawdziwe po raz kolejny Dziecięca Akademia Sztuki zdobyła uznanie  51 Międzynarodowego Konkursu Plastycznego w Japonii. Na cieszący się wielką popularnością konkurs nadesłano w tym roku ponad 11 tysięcy prac z całego świata w tym 1791 z Polski. Uczęszczająca od 5 lat na zajęcia Dziecięcej Akademii Sztuki 8.letnia Iga Klein zdobyła brązowy medal w tym prestiżowym konkursie.  Radosna  nowina dotarła do nas już teraz, a na medal musimy poczekać aż trafi do nas z dalekiej Japonii. Dodajmy, że talent Igi został wyróżniony przez japońskich jurorów po raz drugi. Zdobyła ona już Międzynarodowe wyróżnienie w roku 2018. Praca na medal powstała pod kierunkiem Zofii Zaczek i Romany Krakowskiej.