Akademia Młodych Dyplomatów (15-19 lat), grupa 2

nauczyciel: Tomasz Izajasz

Argumentuj, debatuj, ćwicz swoje umiejętności doskonałego mówcy!

Zapraszamy do udziału w Akademii Młodych Dyplomatów - programie przeznaczonym dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, w ramach którego uczniowie poszerzają wiedzę o świecie współczesnym, w tym sytuacji międzynarodowej, konfliktach itp. W zajęciach najważniejszy jest rozwój kompetencji kluczowych na dzisiejszym rynku pracy, takich jak umiejętność nieskrępowanego wyrażania swoich myśli, poglądów, opinii.

W ramach akademii uczniowie szkół średnich będą aktywnie uczestniczyć w zajęciach, ucząc się argumentowania, negocjowania, będą prowadzili dyskusje, debaty oksfordzkie na tematy związane z współczesnymi problemami na świecie. Do udziału w zajęciach zapraszamy młodzież szkół średnich chcących wzmocnić swoje kompetencje, ale także szukających przygody.

Udział w zajęciach to bowiem również szansa uczestniczenia w konkursach i turniejach debat – w tym Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich odbywających się w Poznaniu. Spośród uczestników zajęć rekomendowani zostają również uczestnicy szkoły liderów – niezwykłego programu rozwijającego młodzież na wielu płaszczyznach.

Prowadzący: Tomasz Izajasz